Hizmetlerimiz

Video Prodüksiyon

Video prodüksiyon hizmetleri; teknoloji ve iletişim çağının en etkili unsurlarındandır. Kurumunuzu veyahutta markanızı görsel bir şekilde anlatmada önemli bir araçtır.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla marka tanıtımına yönelik olarak film çalışmalarınızı en iyi prodüksiyon yöntemleri ile yapıyoruz. Bünyemizde oluşturduğumuz ve markanıza özel olarak tasarlanan video tanıtım filmleri ile kurumunuzu ve fikirlerinizi görsel olarak anlatırken hedef kitlenize en uygun mesajı en hızlı şekilde verebileceksiniz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik; pazarlamada, bir kurumun görünen yüzü, kendini ifade etme şeklidir. Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik kitabı bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde logodan araç üstü giydirmeye, antetli kâğıttan tabelaya, web sitesinden vefat ilanlarına, ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtilmiştir.

Kurumsal kimlik çalışmalarında hiç şüphesiz çalışmanın temeli firma logosu üzerine kurulmuştur. Logo renklerinin her durumda aynı değerde basılması, yazı tiplerinin hiçbir zaman değişmemesi bu çalışmanın temelini oluşturur.

Kurumsal kimlik firma için oluşturduğu imajla, tüketicinin aklına kazınır. Bu yönüyle firmanın reklam yatırımlarının başarılı olmasının sağlayan çalışmalardan biridir.

Matbaa Ürünleri

Firmanızda kullanmak üzere ihtiyaç duyduğunuz tüm basılı materyalleri emrinize amade kılmaktayız. Grafik ekibimizin kurumsalınıza uygun bir şekilde hazırlamış olduğu her türlü matbaa ürünlerini kusursuz bir şekilde planlayarak sizler için hazır hale getiriyoruz.

Dijital Baskı Ürünleri

İşlerinizin yüksek kalite ve çözünürlükte olacak şekilde dijital baskı çözümleri oluşturmaktayız. Kötü reklam diye bir şey vardır. Yani reklamın iyisi de olur kötüsü de… Bizler sizler için maliyet optimizasyonunu da göz önünde bulundurarak en iyi dijital baskıları sizler için hazır ederiz.

Promosyon Ürünleri

Promosyon; firmalarınızın müşterilerine yönelik aidiyet duygusunu arttırabileceğiniz önemli bir unsurdur. Geniş ürün yelpazemiz ile hem sektörel anlamda etki oluşturabilecek promosyonları tercih edebilirsiniz hem de genel anlamda kullanılabilecek anlık ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte ürünleri saygın müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz. Böylece müşterilerinize verdiğiniz bu değer, sizi diğer tedarikçilerinden ayıran önemli bir faktör olacaktır. Firmanızda kullanacağınız logo vb. baskılı ürünleriniz kurumsalınıza ciddi bir katkı sağlayacağını düşünmekteyiz.

Organizasyon

Firmanızın yapacağı herhangi bir etkinlik veya organizasyon için tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte bir çalışmayı sizler için planlıyor ve uyguluyoruz.

Yapacağınız organizasyonun elbette ki ana amacı; markanızı veya kurumunuzu daha ileri bir noktaya taşımaktır. Ancak organizasyonda ki ufak tefek aksaklıklar dahi firmanızı ileri bir noktaya taşımaktan öte olumsuz değerlendirmelere yol açabilir ve hatta daha kötü bir noktaya geri döndürebilir. Bu yüzden bizim sizler için yapacağımız planlama ve uygulama safhalarına güvenin ve rahatça geri yaslanın.

Organizasyonlarınızda ihtiyaç duyduğunuz ses, ışık, profesyonel çekim, basılı materyaller, karşılama, uğurlama gibi her türlü ihtiyacınızı karşılar ve katılımcıların konforlu bir vakit geçirebileceği bir ortam oluşturacağımıza emin olabilirsiniz.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım; bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim, ve birlik geçerlidir.

Uzman ekip arkadaşlarımız ile sizler için markanızı ve/veya mekanınızı en ifade ve temsil edecek olan grafik tasarımları gerçekleştiriyoruz.

Markanızı birlikte zirveye taşıyalım

Hemen bizimle iletişime geçin ve markanız hak ettiği yerde olsun.